WhatsApp İndir

WhatsApp, Android, iOS ve Windows işletim sistemine sahip tüm cihazlarda kullanabileceğiniz tamamen ÜCRETSİZ bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Aileniz, iş, okul yada sosyal arkadaşlarınızla anlık olarak yazılabileceğiniz bir uygulama olan WhatsApp aynı zamanda sesli ve görüntülü olarak görüşmeye de imkan sunmaktadır. 4G/3G/2G/Edge ve Wifi bağlantısı ile her yerden WhatsApp kullanabilir mesaj, fotoğraf, video ve belge gönderebilir, sesli ve görüntülü arama yapabilir, yazışabilir ve sesli mesaj yollayabilirsiniz.

WhatsApp Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Ücretsiz Olması

WhatsApp kullanmak için herhangi bir üyelik ücreti yoktur. İçerisinde barındırdığı tüm özellikler tamamen ücretsizdir.

Multimedya Gönderimi

Fotoğraf, video, belge ile sesli mesaj gönderebilir ve alabilirsiniz.

Ücretsiz Arama

Arama özelliği sayesinde ailenizi, arkadaşlarınızı dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantınızın olduğu her yerden arayabilir, konferans düzenleyebilirsiniz.

Grup Sohbetleri

WhatsApp üzerinde gruplar kurabilir veya gruplara katılabilirsiniz.

WhatsApp Web

Bilgisayarınızın tarayıcısını yada WhatsApp uygulaması sayesinde WhatsApp’a bağlanabilirsiniz.

Uluslararası Ücret Yok

Şehir içi, şehir dışı yada ülkeler arasında dilediğiniz yerden WhatsApp’ı sadece internet bağlantınızı kullanarak ve herhangi bir ek ücret ödemeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kullanıcı Adı Yada Pin Koduna İhtiyaç Duymazsınız

WhatsApp kullanmak için herhangi bir üyelik, kullanıcı adı yada şifreye ihtiyacınız yok. Telefon numaranızı ve doğrulama kodunuzu kullanarak bir kez giriş yapabilir ve cihazınızı değiştirene kadar giriş yapmaya ihtiyaç duymazsınız.

Sürekli Oturum Açmaya Gerek Yok

WhatsApp’a sürekli giriş çıkış yapıp oturum açmanıza gerek yoktur. İnternet bağlantınızın olduğu her an oturumunuz açık olur.

Çevrimdışı mesajlar

İnternet bağlantınızın olmadığı yada kapalı olduğu zamanlar size yazılan mesajlar çevrimiçi olduğunuz anda gelir. WhatsApp çevrimdışı olduğunuz esnada aldığınız tüm mesajları saklayarak çevrimiçi olduğunuz an size aktarır.

Ve çok daha fazlası

Konumunuzu paylaşın, rehberinizden kişi bilgisi gönderin, arka planınızı özelleştirin, bildirim sesinizi ayarlayın, tek seferden birden fazla kişiye toplu mesaj gönderin.

Whatsapp İndir