Rufus İndir – Önyüklenebilir USB Bellek Hazırlama Programı

Rufus, bir disket sürücüsü olmadan kurulum için kullanılabilecek bir açık kaynak kurulum aracıdır. Windows, MacOS ve Linux işletim sistemleri için hizmet veren Rufus, kullanıcıların sistemlerini çok kısa sürede kurmalarına olanak sağlar.

Rufus, kullanıcıya disket sürücüsü olmadan ISO dosyasının bilgisayarına kaydedilmesi için bir aracı sunar. Rufus, USB disket sürücüsünün içine ISO dosyalarını yükledikten sonra, bilgisayarınızı baştan yüklemek için kullanılan bir kurulum diskine dönüşür. Rufus, kullanıcıya kurulumu kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmesi için bir seçenek sunar.

Rufus, kullanıcıların bilgisayarlarını çok hızlı bir şekilde kurmalarını sağlamak için çeşitli özellikler sunar. Bunlar arasında, kullanıcının seçenekleri özelleştirebilmesini sağlayan bir kurulum arabirimi, anakart veya donanım seçenekleri arasında hızlı geçiş yapabilme veya kurulum sırasında özelleştirilebilen çoklu kurulum seçenekleri bulunmaktadır.

Rufus, kullanıcıların çok hızlı bir şekilde sistemlerini kurmalarına olanak sağladığı gibi, aynı zamanda kullanıcıların Windows işletim sistemi ve diğer yazılımları güncel tutmalarına da yardımcı olur. Rufus aracı, kullanıcıların çeşitli Windows sürümleri arasında geçiş yapmalarını ve daha sonra kurulumu başlatmalarını sağlar.

Rufus, Windows, MacOS ve Linux işletim sistemleri için ücretsiz bir açık kaynak kurulum aracıdır. Kullanımı kolay ve güvenilirdir ve kullanıcıların sistemlerini çok hızlı bir şekilde kurmalarını sağlar. Rufus, kurulumu kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlayan çeşitli özellikler sunar ve kullanıcıların Windows işletim sistemi ve diğer yazılımları güncel tutmalarına yardımcı olur.