Instagram İndir

Instagram, fotoğraf, video ve çeşitli görselleri ister filtre, ister ses ekleyerek takipçileriniz ile paylaşmanıza olanak sağlayan bir sosyal medya platformudur. Arkadaşlarınız ile mesajlaşabilir, canlı yayın yapabilir ve dünyanın her yerinden insanları takip edebilirsiniz. Her anınızı takipçileriniz ile paylaşarak beğeni ve yorum alabilirsiniz.

Birbirinden özel efektler ve müzikler ile videolar oluşturabilir, izleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Instagram Nasıl İndirilir?

Güvenlik açısından instagram uygulamasını kendi resmi sitesinden veya telefon işletim sisteminize uygun resmi marketlerden indirebilirsiniz. Örneğin PC için microsoftun, iOS için apple marketi, Android için ise play google’ı tercih edebilirsiniz. Bunlar dışında üçüncü parti sitelerden uygulama indirmeniz cihazlarınızın güvenliğini riske atabilmekte ve çeşitli sorunların ortaya çıkmasına sebebiyet verebilmektedir.

Instagram Nasıl Yüklenir?

Resmi sitelerden indirmeniz gerektiğini hatırlattıktan sonra. Instagram uygulamasını nasıl yükleyebileceğinizden bahsedelim. Aşağıda bulunan butonlar aracılığıyla işletim sisteminize uygun apple yada play google marketlerine ulaşabileceksiniz. Sitemiz üzerinden direkt olarak herhangi bir indirme olanağı yoktur. Aşağıdaki seçeneklerden iOS, Android yada Windows işletim sistemine sahip marketlere ulaşacaksınız. Çıkan sayfalarda “yükle” butonuna tıklayarak bir kaç saniyede instagramı cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.