Falcı Bacı Uygulamasını İndirin

Falcı Bacı uygulamasını indirmeden önce her gün yaklaşık olarak 500 bin kişinin kahve falı için fincanlarının resmini çekip gönderdiği bu uygulamanın kime ait olduğunu, neden bu kadar kullanıldığını ve falcıların tahmini kazançları hakkında kısa bilgiler vermek isteriz.

Falcı Bacı Kaave Falı uygulaması kimin?

2012 yılında çıkan uygulama girişimci bir çiftin yurt dışında bir toplantı sonrası kahve içmeye gittiklerin de kahve falı baktırmak istemişler ancak kahve falına bakacak kimsenin olmadığını fark etmişlerdir. Çift burada biraz beyin fırtınası yapar ve kısa bir süre sonrasında da falcı bacı uygulamasını piyasaya çıkarırlar.

Uygulama aslında fal baktırmak isteyen kullanıcıların çok olması nedeniyle playstore, appstore gibi mağazalarda hızlı bir şekilde yükselerek oldukça popüler olur. Tabi uygulamanın arka planında sürekli geliştirilen bir algoritmada mevcuttur.

Nitekim kısa bir süre önce haber sitelerinde de görebileceğiniz gibi fal içerisindeki bazı görülerin algoritmadaki hazır şablonlar ile gerçekleştiği ortaya çıkmıştır. Peki burada tüm fallar algoritmalar ile mi çalışıyor gerçekten fallarınıza bakılmıyor mu diye aklınıza sorular gelebilir. Uygulama içerisinde yer alan ücretsiz olarak sunulan özellikler genelde algoritma ile çalışmaktadır. Çok az bir kısmı sadece gerçek falcılar tarafından yorumlanmaktadır. Ücretli olan fallara falcı bacı bünyesinde yer alan falcılar bakmaktadır.

Falcı Bacı’daki Falcılar Ne Kadar Kazanıyor?

Uygulamada yer alan falcılar genelde baktıkları fal başına ücret almaktadır. Ortalama olarak 1 saat içerisinde 10 kişiye fal bakıldığı düşünülürse bir falcı günlük ortalama 1500TL-2500TL arası kazanmaktadır.

Günümüz koşullarında oldukça iyi bir kazanç olduğunu söyleyebiliriz. Falcı bacı uygulamasında sizlerde kullanıcıların falına bakmak isterseniz uygulamayı indirip iletişim kurabilirsiniz.

Falcı Bacı Melek Abla

Kahve falı uygulamasının en dikkat edici yorumlayıcılarından biri olan Melek Abla yorumcusu aşk ve sevgi üzerine yorumlarda bulunuyor. Kahve falınızın aşk üzerine de yorumlanmasını istiyorsanız ufak bir ücret karşılığında Melek abla yorumcusuna kahvenizi yorumlatabilirsiniz. Ayrıca bunların dışında ücretli olarak iş hayatınızın ve maddi durumlarınızı yorumlatabileceğiniz yorumcular bulunurken tarot falı ve çeşitli fal türleri ile geleceğiniz hakkında ipuçlar edinebilirsiniz.

Falcı Bacı uygulaması Türkiye başta olmak üzere çeşitli dillerde de yayınlandığı için farklı dillerde de yorum alabilirsiniz. 10 milyondan fazla indirilen falcı bacı uygulaması kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmakta ve kullanıcılara güven veren bir uygulama olmaktadır.

Gönderilen kahve fincanı resimleri oldukça fazla olduğu için fincanınızın yorumu sizlere gelebilmesi biraz fazla zaman alabilmekte ancak bunu dert etmeyin kahve falınızın daha hızlı yorumlanabilmesi için reklam izleyerek bunu kısaltabilmektesiniz.