1 Şubat 2021, Pazartesi
Anasayfa / Yaşam Haberleri / Tosuncuk Lakaplı Mehmet Aydın’ı Exxen’de Belgesel Olarak İzleyeceğiz
tosuncuk belgeseli exxen

Tosuncuk Lakaplı Mehmet Aydın’ı Exxen’de Belgesel Olarak İzleyeceğiz

Acun Ilıcalı tarafından kurulup 01 ocak 2021’de yayın hayatına başlayan Exxen’de bir çok Youtube içerik üreticisi yanı sıra diziler, filmler, programlar yer alıyor. Exxen’de yer alacak olan program kategorilerinden biride belgeseller. Acun Ilıcalı alışagelmiş içeriklerin dışında çok daha eğlendirici içerikleri insanlara sunulacağından bahsetmişti. Bunlardan biride Tosuncuk belgeseli olacak.

tosuncuk belgeseli exxen

Kurduğu çiftlik bank isimli uygulamayla yüzbinlerce insanı mağdur ederek ülkeyi terkeden Mehmet Aydın’ın “Tosuncuk” isimli belgeseli de Exxen platformunda aboneleri ile buluşacak. Son olarak Uruguay’da görülen ve milyonlarca lirayla hayatını yaşadığını gördüğümüz Mehmet Aydının belgeseli Youtube’da sıkça gördüğümüz ve dikkat çeken videolar çeken 140journos ekibi tarafından hazırlandı.

Exxen’de resmi olarak duyurulan diğer bazı içerikleri sizler için hazırladığımız Exxen Platformunda Neler Var? Acun Ilıcalı’nın Kurduğu Exxen’in Fiyatı Ne Kadar? bağlantısından görebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir!

whatsapp facebook soruşturma

Rekabet Kurulu WhatsApp ve Facebook Hakkında Soruşturma Başlattı

Rekabet kurulu WhatsApp ve Facebook hakkında son günlerde çıkan kişisel verilerin paylaşılma sözleşmesine istinaden soruşturma …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir