Web Tasarım Fiyatları

web-tasarim-fiyatlariHer zaman yazdığım makalelerimde söylediğim gibi internet kullanımının artması ile işletmecilerin vazgeçilmez tanıtım ve reklam kaynağı kesinlikle bir web sitesidir. En azından adres bilgilerini ve yapılan hizmetleri küçük bir şekilde tanıtmak için de olsa her işletmeci bir web sitesi sahibi olmalıdır.

Dar gelirli işletmeciler büyük fiyatlar ile karşılaştıklarından veya karşılacaklarını düşündüklerinden web tasarım yaptırmaktan korkuyorlar. Korkmayın!

Web tasarım fiyatları tamamen müşterinin istek ve talepleri doğrultusunda hesaplanmaktadır. Siz ne kadar ayrıntıya girerseniz fiyat o doğrultuda baz alınır.

Adım adım ilerleyin

Web tasarım fiyatları gözünüzü korkutmasın. İlk olarak hizmet verdiğiniz sektöre uygun en az maliyetli bir web sitesi ile internet hayatına katılabilirsiniz. Yapılan bu sitede adres bilgilerinizi bulundurur, hizmet listenizi oluşturabilir ve yaptığınız işlerle ilgili bir kaç fotoğraf ile müşterinize fikir verebilirsiniz.

Müşterilerin %70’lik bir kısmı artık bir iş yaptırmadan önce mutlaka fikir edinmek için firmaların web sitesini ziyaret ederler.

Siz bu web sitesini yaptırdıktan bir süre sonra mutlaka az sayıda da olsa internet üzerinden iş alırsınız.

Strateji belirleyin

Örneğin internet üzerinden aldığınız işlerden sağladığınız gelire hiç dokunmadan bir kenarda bekletin. Belli bir bütçe sağladıktan sonra bu kez sitenizi güncelletin. Hem daha profesyonel bir görünüme sahip olun, hem de yaptığınız hizmetleri genişletin. Bilgileri arttırın.

SEO Optimizasyon ile Daha İleri

seo

Yukarıda bahsettiğimiz adımları tek tek aştıysanız ve internet üzerinden ufak ufak iş alıyorsanız. Yine dediğimiz gibi oradan gelen gelirinize hiç dokunmayarak. Hazırlattığınız son güncel ve profesyonel sitenize SEO çalışması yaptırın. Hizmet verdiğiniz sektöre uygun anahtar kelimelerde, web siteniz arama motorlarında ilk sayfada bulunduğu taktirde internet üzerinden iş yapma sayınız sizi de şaşırtacak kadar artacaktır. Bu bir varsayım değil, web tasarım & seo hizmeti verdiğimiz müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerdir.

Uçuk web tasarım fiyatları gözünüzü korkutmasın. Websodi de mutlaka sizin de bütçenize uygun olanaklar mevcuttur.

Sloganımız belli.. “herkese, her keseye web hizmeti!