Sevgiliye Hediye Video

Sitemizle biraz alakasız bir konu olacak ama size yaptırdığım hediye videodan bahsetmek istedim..

Bir akşam üzeriydi yine evde vakit geçirdiğim bir sırada gözüm takvime çarptı, o da ne ! Kız arkadaşımın doğum günü yaklaşıyordu. Hiç sevmediğim ve hoşlanmadığım birşeydir hediye almak. Aslında hediye almak demek yanlış olur, seçmekten haz etmem daha çok.

Çünkü alışık olduğum birşey değildir hediye vermek, dolayısıyla seçmekte bu yüzden çok güç olmakta beni de sıkmaktadır. El mahkûm internet’e girerek neler alabileceğim konusunda incelemeler yaptım. Önceleri kız arkadaşa alınacak hediyeler falan tarzında aramalar yaptım fakan beni etkileyebilecek cevaplar maalesef bulamadım. Hep klişe olmuş cevaplar buldum. Fular, pantolon, bluz ya da toka, takı gibi kıymeti olmayan şeylerdi benim için..

Öyle bir hediye almalıydım ki bu ikimizi de çok etkileyebilecek ve asla unutulmayacak hatta yıllar sonra da hatırladığımızda çıkarıp bakabileceğimiz birşey olmalıydı.

Saatlerce arayıp, bulamadığım için daha çok sıkıntıya düştüğüm sırada bıraktım aramayı. Fakat içimde ki endişe hiç dinmiyordu çünkü vakit bir gün daha yaklaşmıştı. Ona alacağım hediyeyi tespit ve temin edemediğim her dakika kendimi suçlu hissediyordum ki tesadüfen bir e-ticaret sitesine girdim Türkiye de oldukça popüler olan bu ticaret sitesinde kadınlara alınabilecek hediyeleri tek tek gözden geçirdiğim surada gözlük, saat, kolye, kitap bir dünya objeye baktım yine de beni tatmin etmeyen ürünlerdi.. Tam siteden çıkacağım anda bir ilan çarptı gözüme; Ağlatma Garantili Hediye !

Başta fasa fiso birşey olduğunu düşünerek tıkladım. Okudum tüm yazıların ardından iade garantili olduğunu gördüm. Normalde bu tarz ilanlara pek güvenmesem de birşey almaya mecburdum. Oldukça uzun olan bu ilanı baştan sona okudum.. Ağlatmasından çok sevgiliye hediye kısmıyla ilgileniyordum. Benim için ağlaması değil daha çok sürprizimi beğenmesi yeterliydi.. Neyse bu ilan bir video yapım şirketine aitti.

Hediye Video

Ve sevgiliye video hazırlıyorlardı.. Başta tırt birşey olduğunu düşünsem de fikir hoşuma gitmemiş değildi. Hem istediğin zaman çıkarıp tekrar bakabilme, sevdiğinle geçmişi hatırlama özelliğine sahipti. Zaten benim aradığım özelliklerde bunlar değil miydi 🙂 Aradığım kaftanı bulmuştum, geriye kalan tek şey güvendi..

Telefon numaralarından iletişim kurdum karşıma kibar ve bi o kadar da beyfendi bir arkadaş çıktı. Kafamda herhangi bir soru işaretinin olmamasını ve yıllardır bu işle uğraştıklarını profesyonel olarak çalıştıklarını sıkılmadan güzel bir şekilde anlattı.. Konuşmanın sonrasında kendimi havale yaparken buldum. Ve siparişimi verdim.. Yaklaşık 12 gün vardı armağanımı vereceğim güne ve artık tek endişem yetişecek mi kaygısıydı.. Hediyemi çok tesadüf bir şekilde buldum ve etkili olacağına %100 emindim fakat dediğim gibi tam gününe yetişebileceği konusunda endişelerim vardı.. Fakat siparişimi vermemin 8. gününde whatsapp’tan aldığım bir mesajla oldukça mutlu oldum, çünkü arkadaşlar çekimi bitirmiş videomu hazırlamış ve mail adresime yollamışlardı. Bununla alakalı bilgiyi de whatsapp’tan vermeleri oldukça ilgili ve alakalı çalışıyor olmalarını belli etti zaten..

http://www.sevdiginevideo.com