Bahçelievler Web Tasarım

web-tasarim

Sizin için ihtiyaçlarınıza karşılık verecek modern tasarım yöntemleri ile geliştirilmiş en uygun web siteleri hazırlıyoruz. Bahçelievler Web tasarım olarak, wordpress geliştirme, arama motoru optimizasyonu başta olmak üzere diğer benzer konularda da çözümler üretmekteyiz.

Bütçeniz varsa sadece size özel şablon hazırlatabilir, bütçeniz darsa daha önceden hazırladığımız hazır şablonlarımızdan tercih edebilirsiniz. Websodi ile herkese, her keseye uygun, kaliteli web sitesi!

Biz en iyiyiz gibi klişe sözler kullanmıyor. Fakat her müşterimize en iyi özeni ve kaliteyi gösteriyoruz. Talep edilen her konuda destek vermekte olup, ihtiyaçlarınızı karşılıksız bırakmıyoruz.

Web Tasarım Nedir?

Web sitesi içinde bulunduğumuz internet teknolojisinin çığ gibi büyüyen iletişim ve reklam aracıdır. Kaliteli olarak hazırlanmış bir web sitesi ziyaretçilerinizin size hızlı bir şekilde ulaşmasını sağlamakta olup, 7/24 aktif olarak sizi temsil eden bir çalışma arkadaşı ve hizmetlerinizi teşhir eden vitrininizdir.

web tasarım her ne kadar maliyetli bir araç olarak görünsede aslında doğru bir şekilde hazırlandığı ve kullanıldığı taktirde yapılan masrafı çıkaracak ve size daha fazlasını kazandıracaktır.

Neden Web Sitesi Yaptırmalıyım?

Üst kısımda belirttiğimiz gibi ziyaretçileriniz sizinle iletişim kurmadan önce ilk olarak arama motorlarında sizi aratarak, hakkınızda ki detayları araştırırlar. Fakat kurumunuza ait bir web sitesi bulamadıkları taktirde ilk intiba olarak gözlerinde -1 puan alabilirsiniz.
neden-websodi
Fakat size ait olan bir web sitesini ziyaret ettiklerinde hem hakkınızda ki bilgilere hızlı ulaşabilirler, hem de hizmetlerinizi, referanslarınızı ve iletişim bilgilerinizi inceleyebilirler. Bu durumda da henüz müşteri ile görüşmeden +1 puan ile rakiplerinizden önde başlarsınız.

Neden Websodi?

Websodi olarak küçük firma, büyük firma ayırımı yapmadan her kesim ve bütçeden müşteriye hizmet vermeyi prensip edinmiş bulunmaktayız.

Web tasarımı hizmeti vermekte olan binlerce firma bulunmaktadır. En iyisi , en kalitelisi biziz gibi iddialı ve klişeleşmiş cümleler ile kendimizi süsleyip püsleyemeyiz.

Fakat çalıştığımız tüm değerli müşterilerimizde olduğu gibi özverili işler çıkarır, isteklerini karşılar, en hızlı şekilde destek veririz.

Hiç web sitesi yaptırmamış ya da yaptırdığında memnun kalmamış müşterilerimizin daha önce yaşadıkları problem yada eksikliklerden dolayı bizimle iletişime geçtiklerinde gördüğümüz şüpheli bakışların yerini memnuniyet ve samimiyet aldığından emin olabilirsiniz.

Daha önce çalıştığımız ya da hala çalışıyor olduğumuz müşterilerimizde bıraktığımız memnuniyet tebessümü bizi en mutlu eden referansımızdır.